"Kezedben a jövő!" vetélkedő regisztrációs hosszabbítás!

Kedves „Kezedben a jövő!” Természet és Környezetismereti vetélkedő iránt érdeklődő Pedagógusok és Diákok!

A nagy érdeklődésre való tekintettel vetélkedőnk jelentkezési határidejét meghosszabbítottuk. Az első forduló feladatai 2014. január 20-án kerülnek fel honlapunkra, azonban a regisztrációra - az I. forduló végéig, azaz - 2014. február 07-ig van lehetőség.

A vetélkedőn résztvevő csapatok mindegyikének egy időben kell leadnia megoldásait – mely az I. forduló esetében 2014. február 07. - függetlenül attól, hogy mikor regisztrált a versenyre!

 

Bővebb leírás a vetélkedőről itt olvasható!

Jelentkezés és regisztráció

A versenyre való jelentkezés és a vetélkedőn való részvétel - a döntőt is beleértve - ingyenes, azonban regisztrációhoz kötött. Regisztrálni a jelentkezési lap pontos kitöltésével és visszaküldésével lehet. A kitöltött űrlapot legkésőbb 2014. február 07-ig elektronikus formában (csatolt fájlként a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre), vagy postai úton (E-misszió Egyesület, 4400 Nyíregyháza, Szabolcs u. 6. sz.) kérjük beküldeni.

Elérhetõség

Csiperke Erdei Iskola és Tábor

4932 Márokpapi,
Kossuth u. 111.
E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Tel.: 06/20/431-8086
Adószám: 19214555-2-15

Számlaszám: 68800109-11077444