Napfényes túra a Beregben!

Napsütésben gazdag kiránduláson vehettek részt a kockás liliom túrára érkező természetbarátok április 13-án, szombaton. A résztvevők egy része saját gépjárművel érkezett, míg más részük az Egyesületünk által bérelt autóbusszal utazott. A szervezett busszal utazók a túra mellett megtekintették a csarodai templomot, valamint a tarpai Szőlő-hegy tetejéről elénk tárulkozó csodás kilátást!

A túra kiinduló pontja Egyesületünk Csiperke Erdei Iskolája volt, ahonnan hagyásfás legelőkkel tarkított ösvényeken vezetett az út a fokozottan védett kockás liliomokig. A közel 3 órás tavaszváró kirándulásra több mint 70 résztvevő látogatott el. A kiránduláson készült fotókat galériánkban tekinthetik meg!

"A projekt a Svájci-Magyar Együttműködési Program társfinanszírozásával valósult meg"

(TPPA/2011/09/14 projekt)

 

 

13600 - Adhat vonal

Újabb lehetőség munkánk támogatására!
Egyesületünk a Magyar Természetvédők Szövetségével összefogva 2013-ban várja segítő telefonhívását.
A 13600-as szám tárcsázása után (előhívószám nincs!) üsse be a 69-es kódot. Most minden hívás 250Ft-tal támogatja szervezetünket.
Az Adhat Vonal az Invitel, a T-Home és T-Mobile, valamint a Telenor és Vodafone hálózatából hívható.
A hívásokból befolyó teljes összeget a Magyar Természetvédők Szövetségével közösen indított, a biodiverzitás védelmét szolgáló programunkra fordítjuk.

Köszönjük!

Elérhetõség

Csiperke Erdei Iskola és Tábor

4932 Márokpapi,
Kossuth u. 111.
E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Tel.: 06/20/431-8086
Adószám: 19214555-2-15

Számlaszám: 68800109-11077444