Zöld Szemfüles vetélkedő 2014!

Kedves Pedagógusok és Diákok!

Sajnálattal közöljük, hogy az évek óta sikeresen működő Zöld Szemfüles Természetismereti Vetélkedőnket az idei évben, számos okból kifolyólag nem áll módunkban megrendezni. Reméljük az elkövetkezendő években ismét lehetőségünk lesz a vetélkedő lebonyolítására, erről e-mail formájában tájékoztatjuk az iskolákat, valamint honlapunkon tájékozódhatnak az érdeklődők.

A szervezésünkben és közreműködésünkben 3 hasonló vetélkedőt szeretnénk ajánlani mindenki figyelmébe:

  1. „Kezedben a jövő!” Természet- és Környezetismereti vetélkedő (Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Hajdú-Bihar megye és Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 7-10 évfolyamos diákjai számára. Bővebb információ itt olvasható!)
  2. Klímaőrjárat  vetélkedő (Országos vetélkedő  5-8. évfolyamos diákok számára. Bővebb információ a regionális szervezőknél kérhető, valamint itt olvasható!)
  3. Madarak és Fák Napja verseny (Országos vetélkedő  5-8. évfolyamos diákok számára. Bővebb információ a területi szervezőknél kérhető, valamint itt olvasható!)

Köszönjük megértésüket!
Üdvözlettel: az E-misszió Egyesület környezeti nevelői

Elérhetõség

Csiperke Erdei Iskola és Tábor

4932 Márokpapi,
Kossuth u. 111.
E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Tel.: 06/20/431-8086
Adószám: 19214555-2-15

Számlaszám: 68800109-11077444